שירות ותיקונים

שירות תיקון כיסוי לבריכה – לכל סוגי הכיסויים ובפריסה ארצית

כולם יודעים למכור אך לא כולם יודעים לתת שירות כשצריך!
אחד הדברים החשובים ביותר ברכישת כיסוי בריכה, הוא לרכוש את המוצר מיבואן רישמי כדי להנות מאחריות יצרן לאורך השנים ומחלקי חלוף ויריעה מקוריים.
אנו מלווים את הלקוח לאורך השנים ונותנים מענה לכל בעיה. אנו מחזיקים מלאי שלם של חלקי חילוף, ומציעים ללקוחותינו מגוון פתרונות.

תיקון כיסוי בריכה בבית הלקוח

תיקון כיסוי בבית הלקוח היתרון שלנו הוא שכל התיקונים שלנו נעשים בבית הלקוח ואין צורך לפרק ולקחת איתנו את הכיסוי הפגום אלא אנו מתקנים או מחליפים במקום כך שהלקוחות שלנו לא  ישארו עם בריכה ללא כיסוי תקין.
אנו מספקים את שירותי התיקונים והתחזוקה הבאים:

  • תיקון או החלפת מנוע (חשמלי או הידראולי)
  • כרטיס אלקטרוני למנוע
  • תיקון חבל קרוע
  • תיקון או החלפת שרוול קרוע
  • החלפת יריעה
  • החלפת חלקים עם בלאי
 • בדיקת תקינות תקופתית ותחזוקה מונעת

התקשרו אלינו וקבעו פגישה בביתכם ללא עלות או מחוייבות! לתאום פגישה לבדיקה ומתן הצעת מחיר צרו קשר עוד היום


תיקון מנוע חשמלי והידראוליתיקון מנוע הידראולי כיסוי בריכה

אנו מחזיקים מלאי שלם של מנועים חשמליים או הידראוליים חדשים ,ובנוסף ערוכים לתקן כל תקלה במנוע. לרוב תקלות במנועים נגרמים ממאמץ יתר של המנוע על ידי שימוש לא סביר של הלקוח, יש להימנע מלסגור את הבריכה במידה והבריכה ריקה ממים, ואין לפתוח את הכיסוי במידה וישנם מי גשמים על הכיסוי, פעולות אלה גומרות לעומס גדול מאוד על המנוע ויכולות לגרום נזק.

 

 

 


תיקון חבל או שרוול

תיקון והחלפת שרוול וחבל לכיסוי בטיחותי לבריכהכיסוי הבריכה עשוי מיריעת PVC איכותית שב-2 קצוותיה תפור ומולחם שרוול עם חבל בתוכו. השרוולים הם אלה שנעים בתוך המסילות ואילו היריעה עצמה מונחת מעל מי הבריכה. לאורך השנים בגלל קרני השמש והכימיקלים בבריכה בשילוב של עייפות החומר ושימוש וטיפול לקוי בכיסוי, השרוולים והחבלים יכולים להקרע.

כאשר שרוול קרוע הוא אינו יכול להכנס למסילה והכיסוי יכול להתקע. כאשר חבל נקרע לא ניתן לסגור את כיסוי הבריכה מכיוון שאין חבל שימשוך את הכיסוי. לצורך תיקון שרוול הכיסוי אנו נחליף או נתקן את החלק הקרוע בשרוול או לחילופין נחליף את השרוול לכל אורך הכיסוי במידה והוא בלוי לגמרי. במידה והחבל משיכה קרוע, נחליף את החבל בחבל חדש ונחזיר את הכיסוי למקום ונכוון אותו מחדש.

חשוב לציין שכל התיקונים מתבצעים בבית הלקוח ללא צורך בפירוק הכיסוי ולקיחתו, כך שאתם לא תשארו אפילו יום אחד עם בריכה לא מכוסה. בנוסף אנו משתמשים בשרוולים וחבלים המקוריים מהמפעל בארה"ב.


החלפת יריעה

החלפת יריעה לכיסוי בריכהבעת רכישת כיסוי בריכה חדש, יש לשים לב שאתם רוכשים כיסוי מקורי מהיצרן. אורך החיים של כיסוי לא מקורי הוא חצי מכמות הזמן של כיסוי מקורי מהיצרן, בנוסף בגלל שמדובר על מוצר שהוא בטיחותי אין להתפשר על איכות המוצר והחומר של הכיסוי שאמור להחזיק ולשרת אתכם שנים רבות ולתת מענה בטיחותי לסביבת הבריכה ושקט נפשי.

כיצד ניתן להבחין בכיסוי מקורי ללא מקורי?

קל מאוד להבחין בכיסוי מקורי ללא מקורי. כל יצרן ללא יוצא מן הכלל מדביק בצידי היריעה מדבקות אזהרה עם כללי בטיחות. בנוסף כל יצרן מדביק על קידמת היריעה מדבקה עם מספר ההזמנה שלכם ותאריך יצור היריעה (לצורך האחריות)

מה ההבדל בין יריעות מקוריות ללא מקוריות?

ההבדל בראש ובראשונה הוא האיכות! יריעה מקורית היא מגיעה ממפעל שבדק לאורך שנים רבות חומרי גלם שונים ולפי נסיונו ומקצועיותו בוחר בחומרי הגלם העמידים והאיכותיים ביותר במיוחד שמדובר במוצר בטיחותי. במידה והיריעה אינה מקורית, לא רק שאורך החיים שלה קטן משמעותית, אלא שהיא גם יכולה להוות סכנה בטיחותית.

מתי עליי להחליף יריעה?

יריעה של יצרן מקורי מחזיקה בממוצע 7 שנים. כמובן שהדבר הוא לא מדע מדוייק כי ישנם גורמים שונים שמשפיעים על אורך חיי הכיסוי. הגורמים שמשפיעים על אורך החיים של הכיסוי הם בעיקר שמש וכימיקלים. יש להמנע משימוש יתר בכימיקלים בבריכה ורשת צל מעל הבריכה ותחזוקה נאותה של כיסוי הבריכה יוסיפו לא מעט זמן לאורך החיים של הכיסוי. את הכיסוי יש להחליף מתי שיש חור גדול מידי שלא ניתן לתיקון,או שמים חודרים לכיסוי כאשר היריעה כבר בלוייה לחלוטין,בנוסף יש לשים לב לאיזורים דהויים בכיסוי שמצביעים על שימוש יתר בכימיקלים.
במידה והיריעה איבדה לחלוטין מהאלסטיות ומהגמישות שלה, יש להחליף את היריעה.


חלקי חילוף מקוריים

כיסוי בריכה מורכב מחלקים רבים, בלאי יתכן לבמשך השנים וחלקים מסויימים שיצטרכו להיות מוחלפים במידת הצורך כדי שהכיסוי בריכה יעבוד ללא תקלות. חברתנו מחזיקה מלאי שלם וזמין של כל החלקי חילוף המקוריים שקיימים כדי שהכיסוי בריכה שלכם יחזור לעבוד בצורה הטובה והאמינה ביותר. ברשותנו,סליידרים,לאגרים,חיישני עצירה אוטומטית,מפתח, קודן,משאבה טבולה,צירים,תוף גלילה,מוט מוביל,ועוד חלקים נוספים, מקוריים מהיצרן בארה"ב.