התאמת משאבת חום לבריכה הביתית

יש לכם בריכה בבית? למה שתשרת אתכם רק בחורף? פתרון קל, פשוט ויחסית חסכוני כמו משאבת חום, יעניקו לכם את האפשרות ליהנות מהבריכה גם בימות החורף הקרירים. בריכות פרטיות בחצר הבית, מעניקה לנו פתרון צונן ונעים בקיץ ועל אף שעונת הקיץ שלנו ארוכה יחסית. דווקא עונת החורף היא בין האהובות והחביבות להנאה מתחושה נעימה של ספא בחצר הבית שלכם.

כיצד פועלת משאבת החום?

משאבת החום פועלת באמצעות טכנולוגיה פשוטה וסרקולטיבית אשר שואבת את המים הקרים ומחזירה אותם בטמפרטורה חמה כפי שכוונה על ידי המשתמש, המשאבה, “יושבת” בתוך המים ויוצרת את אותו הליך של סיבוב והחלפת המים לטובת חימום הטמפרטורה שלהם. משאבת המים הינה בטוחה לחלוטין לשימוש ומוליכה באופן מושלם, מחשמל וחשמל סטטי – חשוב מאוד לבחון היטב את איכות המשאבה ולהעדיף לרכוש אותה בחנויות המשווקות בריכות שחייה או ציוד בריכות שחיה. בשום אופן, אין לרכוש ציוד זה בחול ובמיוחד ממותגים בלתי מוכרים למניעת פגיעה וסכנת חיים.

קירוי בריכות מחוממות להשמשת המשאבה באופן יעילה

קירוי הבריכה באופן זמני, הוא אלמנט שחשוב לתת עליו את הדעת במרבית הבריכות הפרטיות, מענה שעל פי רוב ידרוש השקעה של כמה עשרות אלפי שקלים ובמקרים זולים ופחות מתאימים לימים הגשומים, אפשרות קירוי זו תתאים לימים סתוויים יותר. פתרון חימום נוסף שניתן לצרף בימים חורפיים שאינם גשומים או מאופיינים ברוחות עזות הוא תנור חימום הבריכה שיעזור לכם להפיק את המירב מבריכת השחייה שלכם מבלי להשקיע תקציבים גבוהים מידי על קירו זמני.
חשוב לציין כי קיימות אפשרויות לקירוי בריכות אשר יכולות לשמש אתכם באופן נוח ונעים במיוחד בקיץ, ולשמש כפתרונות הצללה ומניעת הקרינה כתוצאה מהחשיפה המוגברת אל אור השמש.

חשיבותה של משאבת החום וחשיבות הטיפול בה

כאמור משאבות החום עונה על צורך השמשת הבריכת גם בעונת החורף וגם בעונת האביב כאשר טמפרטורת השמש אינה מספיקה על מנת לחמם את המים דיי הצורך. משאבות חום דואגות לחימום הבריכה בכך שהיא מעלה את טמפרטורת המים על פי הצורך לשהייה נעימה ומהנה בתוך הבריכה בעונה הפחות חמה.

הטיפול במשאבת החום קריטית במיוחד כתוצאה מההצטברות החיידקית והבקטריאלית שקיימת בתוך המים. ניקוי ותחזוקה שוטפת של משאבת חום נדרשת לטובת שהייה בטוחה וכמובן לפעילות אפקטיבית וארוכת טווח של משאבת החום.

היכן כדאי לרכוש משאבות חום ביתיות?

את משאבות החום, מומלץ לרכוש בחנויות לבריכות וציוד לבריכות. מומלץ לרכוש את משאבת החום באותו מקום בו רכשתם או הזמנתם את הבריכה בהתאמה לסוג הבריכה למניעת סכנות ומניעת רכישת והוצאת כספים על מוצר בלתי איכותי אשר פעולתו היחידה היא הפקת רעשי חימום ללא כל חימום בפועל.

שמירה על חום הבריכה ללא הפעלת משאבת החום

חיממתם את הבריכה ומעוניינים לשמור על חומה גם בעוד שעה, מבלי לבזבז את אנרגיית משאבת החום? כיסוי סיליקון ייחודי עבור בריכות שחייה ביתיות, תורם לשמירה על טמפרטורת המים מבלי לבזבז אנרגיה וללא הצורך בחימים נוסף והמתנה נוספת להתחממות מי הבריכה. הכיסוי שומר על חומה של הבריכה ומאפשר לכם לצאת מהמים וליהנות מטמפרטורת מים מהנה גם אחרי ארוחת הצהריים (+ המתנה של עשרים דקות אחרי הארוחה כמובן…)