שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

האם הכיסוי בריכה חוסך אנרגיה וכסף?

לפי מחקרים של משרד הארגיה בארה”ב,כיסויים חשמליים לבריכות שחייה מפחיתים את צריכת הארגיה לחימום המים ב-85%!! שחוסכחים במצטבר בשנה בין $1500-$4500, בדיוק כמו שגג של בית לוכד את החום בתוך הבית, כך פועל כיסוי הבריכה.

האם כיסוי בריכה חוסך בעלויות המים החודשיות?

כן,כיסוי הבריכה לוכד את אידוי המים שנגרם בעקבות קרני השמש הישירות על מי הבריכה, וגורם לכך שלאידי המים לא תהיה אפשרות להתנדף לחלל האוויר וכך לגרום לירידה במפלס המים, ובמילוי חוזר של מים מידי יום,בימי הקיץ החמים אידוי המים יכול להגיע לרמה של איבוד של מעל 2 ס"מ ביום במפלס המים!! לפי מחקרים של משרד האנרגיה בארה"ב,כיסוי הבריכה חוסך עד 93%!! באידוי מי הבריכה, כך שחסכון באידוי מי הבריכה מתורגם ישירות לחסכון בהוצאה כספית גדולה על ידי מילוי הבריכה שוב ושוב.

האם כיסוי הבריכה עוזר לחימום הבריכה גם אם אין לי מכשיר חימום לבריכה?

כן,כיסוי הבריכה משמש כמעין קולט סולרי פסיבי,הכיסוי קולט את קרני השמש ללא עזרה מכנית,של משאבות או כל ציוד טכנולוגי אחר,ומחמם את מי הבריכה על ידי לכידת חום השמש מתחת לפני הכיסוי וגרימת חימום מי הבריכה.

האם כיסוי בריכה חשמלי בטיחותי נחשב לפי הרשויות כמוצר בטיחותי לקבלת היתר?

בהחלט כן, הכיסוי הבטיחותי החשמלי של חברת Pool covers specialists עומד בכל התקנים של הרשויות בארה"ב להלן ציטוט מדוייק מאתר היצרן בארה"ב:

"Pool Cover Specialists® Automatic Swimming-Pool Covers are UL rated and exceed the ASTM F1346 – 91(2010) Standard Performance Specification for Safety Covers and Labeling Requirements for All Covers for Swimming Pools, Spas and Hot Tubs. In addition, they meet the required CPSC (Consumer Product Safety Commission) guidelines for Automatic Swimming Pool Covers as stated in the CPSC’s “Safety Barrier Guidelines For Home Pools, PUB. NO. 362, which states: Power safety covers can be installed on pools to serve as security barriers. Power safety covers should conform to the specifications in ASTM F 1346-91. This standard specifies safety performance requirements for pool covers to protect young children from drowning. Europe has similar guidelines and our covers also meet Afnor NF-P90- 308 guidelines which are used throughout Europe."

האם יש דרך כדי להגביר את רמת הבטיחות יחד עם כיסוי הבריכה החשמלי?

כן, חברת POOL COVER יצאה השנה עם מוצר חדש ובלעדי שנקרא WATCH DOG. זוהי בעצם מצלמת בטיחות קטנה ואלחוטית שמתחברת לרשת האינטרנט בבית ומותקנת בסמוך לבריכה בזווית ראייה שתוכל לצלם את כל שטח הבריכה. המצלמה מורכבת מחיישנים כך שבמידה ומישהו יעבור ליד המצלמה, המצלמה תשדר באמצעות הודעה לטלפון הנייד שלכם, שמישהו מסתובב בשטח הבריכה ואפילו יכולה לשדר לטלפון החכם שלכם שידור חי בזמן אמת כדי לראות מה קורה סביב הבריכה, ניתן גם לכוון אותה כך שכאשר מישהו פותח את הבריכה, מייד בעל הבריכה יקבל הודעה ושידור וידאו חי לטלפון החכם שלו. זהו פתרון אידיאלי לאנשים שטסים לחו"ל או לא נמצאים בבית לתקופה, וחוששים מכל מה שקשור לבטיחות שקשורה לבריכה בחצר.

מה עדיף? כיסוי בריכה עם מנוע חשמלי או מנוע הידראולי?

האמת ששניהם טובים! הדבר היחיד שמבדיל בינהם הוא שהמנוע החשמלי נועד לבריכות קטנות ורגילות, והמנוע ההידראולי נועד לבריכות גדולות מהממוצע. מנוע הידראולי חזק יותר ממנוע חשמלי ולכן מומלץ להשתמש בו בבריכות גדולות ורחבות. לעומת זאת בבריכות רגילות אין צורך במנוע הידראולי שגם יקר יותר ממנוע חשמלי, כי המנוע החשמלי מספיק חזק לבריכות בגודל סטנדרטי.

האם ישנה אפליקציה לסמארטפונים שיכולה לחשב לי כמה כסף ואנרגיה אני חוסך במידה וקניתי או אני חושב לקנות כיסוי חשמלי לבריכה?

כן ישנה אפליקציה לאנדרואיד ואייפון, פשוט צריך להיכנס ל APP STORE או ל GOOLE PLAY ולחפש POOL COVER SPECIALISTS ולהוריד את האפליקציה.

איזה יחידות פיקוד ושליטה ישנם לכיסוי החשמלי?

ישנן 3 אופציות:
1. יחידת שליטה עם מפתח שבסיום השימוש ניתן להוציא כך שאף אחד לא יוכל לפתוח ולהשתמש בבריכה על עוד אין לו את המפתח. היחידת פיקוד היא אלקטרונית ומעבירה מתח נמוך של 5 וולט בלבד! כך שאין סכנת התחשמלות גם אם פותחים או סוגרים את הכיסוי החשמלי רטובים.
2. יחידת פיקוד TOUCH PAD – יחידת פיקוד זו גם בעלת מתח נמוך של 5 וולט, והיא בעצם לוח מקשים אטום ומוגן מים ובעלת מקשים עם ספרות. יש להקיש קוד סודי שבעל הבריכה הכניס בהגדרות המכשיר, ואז יש ללחוץ על כתפור OPEN או CLOSE. כל מי שאינו יודע את הקוד הסודי, לא יוכל להשתמש בבריכה.
3. שלט – זוהי כמו האופציה של הלוח מקשים רק שההבדל הוא שהיחידת שליטה הזאת היא ניידת ולא נייחת. בדומה ללוח מקשים, גם על השלט יש כפתורים של מספרים בשביל הקוד הסודי, וכפתורים של OPEN CLOSE

הערה חשובה:כל יחידות הפיקוד והשליטה לכיסוי החשמלי שהוזכרו פה, מחייבות את המשתמש ללחוץ לחיצה רציפה על כפתור הפתיחה או הסגירה, כך שבמידה והמשתמש יעזוב את הכפתור, הכיסוי יעצור במקום, וזאת כדי לשמור על חוקי הבטיחות שקיימים, כך שהכיסוי לא יסגר על מישהו.

האם רכישת כיסוי בריכה חשמלי תבוא על חשבון רכיבים אחרים בבריכה כגון: סולם,ג'ט שחייה נגד הזרם,ג'קוזי וכו'?

אם השאלה היתה נשאלת לפני 20 שנה אז התשובה היתה כן, אבל כיום שענף הבריכות כל כך מתקדם, אז לא צריך לוותר על כלום, והכיסוי החשמלי לא יבוא על חשבון שום דבר שקשור לבריכה. הכיסוי בריכה יכול להיות מותקן בכמה דרכים, ולכן אפשר להתאים את סוג הכיסוי וסוג המסילות לסוג הבריכה החדשה או הקיימת.

האם הכיסוי בריכה החשמלי זקוק לטיפול שוטף?

הכיסוי יוצר כדי לעמוד בתנאי סביבה קשים ולכן אין טיפול שהוא חובה. אבל יש כמה דברים שניתן לעשות כדי להאריך את חיי הכיסוי בעוד כמה שנים. הדבר הכי חשוב הוא קודם כל נקיון. רצוי מפעם לפעם לשטוף את הכיסוי ואת המסילות ולוודא שלא נכנסו למסילות אבנים או חול או כל גורם זר אחר שיכול להפריע לתנועה של הכיסוי בריכה. כמו כן כדאי פעם בכמה חודשים להעיף מבט על כל המנגנון של הכיסוי ולראות שכל החלקים במקומם והכל עובד כראוי, מלבד זה אין צורך בתחזוקה שוטפת על בסיס יומי או שבועי.

האם יש מגוון צבעים לכיסויים?

תשובה: ישנם 10 צבעים שניתן לבחור מהם, הצבעים נמצאים באתר שלנו בעמוד צבעי כיסויים לבריכה.

האם כיסוי בריכה בטיחותי מספיק או שצריך גם גדר מסביב לבריכה?

בהחלט כן! אין צורך בגדר מסביב לבריכה במידה וישנו כיסוי חשמלי בטיחותי. כמו כן צריך לזכור שגדר רק תוחמת את הבריכה מסביב, ובעצם אינה מונעת מנפילה של בנאדם למים, ולא רק שהכיסוי מספק הגנה מושלמתף אלא גם "מגדיל" את שטח החצר מכיוון שאין תחיום מסביב לבריכה. בנוסף יש לזכור את היתרונות האחרים שבאים עם כיסויים לבריכה ביתית, והם:שמירה על אידוי המים, שמירה על חום המים, מניעת לכלוך, וצריכת כימיקלים מועטה וחיסכון בכסף לאורך זמן.

האם כל הכיסויים הבטיחותיים החשמליים אותו הדבר?

בהחלט לא! על פניו רוב כיסויי הבריכה החשמליים הבטיחותיים ניראים אותו הדבר, אבל אין כך הדבר. לחברת – Pool covers specialists יש נסיון משנת 1984 בתחום כיסויי בריכות חשמליים בטיחותיים, והנה כמה סיבות למה הכיסוי שלנו שונה מהמתחרים.
– אנו משתמשים בסגסוגת האלומניום המובחרת ביותר בשוק כדי לייצא על התוף גלילה והמסילות שלנו וכל הפריטים המכניים הקריטיים למערכות הכיסוי כדי לעמוד בתנאי סביבה קשים של מלח וכלור במים, לכן אנו מציעים על חלק מהמרכיבים שלנו, אחריות לכל החיים.
– החבל שלנו הוא החבל הכי חזק ועמיד שיש בשוק, לחבל יש יכולות עמידות בלתי רגילה. חברת PCS – היא הראשונה לייצר כרטיס אלקטרוני "חכם" בכל המנועים שלה, תפקיד הכרטיס האלקטרוני החכם נועד להאריך את חיי המנוע ולשפר את בטיחות הכיסוי למשתמש ולסביבה, כמו כן כל מנוע עמיד לחלוטין למים.
– חברתנו מציעה שירות לקוחות מהיר ושירותי ומועד ייצור ואספקה מהטובים בשוק.

האם כיסוי בריכה בטיחותי לילדים?

כן. הכיסויים שלנו נועדו ויוצרו קודם כל לבטיחות של ילדים ועם השנים עשינו הכל כדי שהכיסוי יהיה בטיחותי לא רק לילדים אלא גם לבעלי חיים ואדם בוגר. עם זאת תאונות עדיין קורות, לכן חובה תמיד לשמור על הילדים שהם בסביבת הבריכה, אבל שהכיסוי במצב סגור, במידה וילד נפל לבריכה, כיסוי הבריכה ישמור על הילד בהגנה מלאה מפני טביעה או נפילה למים, במידה ומי הבריכה בגובה המומלץ והכיסוי מטופל ומתוחזק בצורה שוטפת.