כיסוי בריכה ידני בטיחותי

כיסוי בריכה ידני בטיחותי

Infinity manual track הוא כיסוי ידני. הכיסוי נוח לשימוש ולתפעול יום יומי ואינו מצריך שום פעולה נוספת מלבד סיבוב ידית ההפעלה לפתיחת הכיסוי או משיכת חבל לסגירת הבריכה.

הכיסוי הוא כיסוי בטיחותי לכל דבר ועומד בכל התקנים הבטיחותיים של שאר דגמי הכיסויים. דגם זה מיועד לבריכות קטנות וללקוחות שאינם מעוניינים בשדרוג למערכת אוטומטית חשמלית או הידראולית.

חשוב לציין שכיסוי זה מיועד לבעלי בריכות שחייה שגודל הבריכה אינו עולה על 3 מטר רוחב ו- 6 מטר אורך. כמו כן הכיסוי הידני ניתן להתקנה עילית בלבד יחד עם מסילות עיליות.

ניתן להזמין את הכיסוי הידני עם 2 ידיות הפעלה להפעלה על ידי 2 אנשים בו-זמנית. ידית ההפעלה ניתנת לפירוק, כך שבגמר השימוש וכשהבריכה סגורה, אף אחד לא יכול לפתוח את הכיסוי ולהשתמש בבריכה.

ניתן לשדרג את המערכת הידנית למערכת אוטומטית בעתיד, על ידי החלפת מערכת הגלילה בתוספת מנוע. היריעה והמסילות מתאימות גם לכיסוי האוטומטי.

שאלות ותשובות:

1.למי מתאים כיסוי ידני?

כיסוי ידני לבריכה הוא הכיסוי היחיד ללא מערכת הפעלה אוטומטית אלא על ידי סיבוב ידית הפעלה. כיסוי זה מתאים לבעלי בריכות קטנות ובריכות ספא שמעוניינים בכיסוי בתקציב נמוך יותר.

לפי הוראות היצרן, בעלי בריכות עד 3 מטר רוחב ו-6 מטר אורך יכולים לרכוש את הכיסוי הידני, כל בעלי הבריכות במידות גדולות יותר יתקשו יתר על המידה לפתוח ולסגור את הכיסוי.

2.מהם היתרונות והחסרונות לכיסוי ידני?

היתרון של כיסוי ידני בראש ובראשונה הוא חסכון בהוצאות. עלות כיסוי ידני היא חצי מהעלות לכיסוי אטומטי (חשמלי או הידראולי).

החסרון בכיסוי ידני הוא הצורך בהפעלה ידנית לצורך פתיחה או סגירת הכיסוי לעומת כיסוי אוטומטי שאינו מצריך שום פעולה מלבד סיבוב מפתח או לחיצה על כפתור.חסרון נוסף הוא שכיסוי ידני מגיע רק עם מסילות עיליות ומתקן עילי ולכן לא ניתן להפוך את הכיסוי לכיסוי נסתר כמו בכיסויים חשמליים והידראוליים.

3.האם ניתן לשדרג בעתיד את הכיסוי הידני לאוטומטי?

כמובן, היריעה והמסילות זהות ולכן במידה ותרצו לשדרג למערכת אוטומטית, תצטרכו להחליף את מערכת הגלילה בלבד.