בריכות שחיה ביתיות

בריכות שחיה ביתיות

בריכות שחיה ביתיות היא ההתמחות שלנו!

לוולף בריכות וכיסויים בע”מ 16 שנות ניסיון בבניית בריכות בכל רחבי הארץ, אנו גאים להיות מהמובילים בתחום, כשבאמתחתנו אלפי לקוחות מרוצים. אנו באמת מאמינים שעבודה איכותית ומדוייקת, למרות שצורכת זמן רב יותר הינה הדרך להצלחת העסק המשםחתי שלנו לטווח ארוך.

ליווי וייעוץ לבניית בריכת שחיה ביתית משלב התכנון ועד לשלב האחזקה השוטפת

שירות הדרכה וליווי מא’ ועד ת’ מההתחלה ועד אחרי הסוף הם אבן בניין בעבודתנו. אנו מלווים את לקוחותינו משלב הייעוץ והתכנון עד השלב האחרון בהקמת הבריכה, מספקים ייעוץ והדרכה לתחזוקה תקינה ונכונה של בריכת השחייה הביתית וממשיכים להוות משענת זמינה ובטוחה ללקוחותינו גם לאחר שבניית הבריכה הושלמה.

הדגש שלנו בבניית בריכות בטון הוא בניית בריכות שחייה ביתית עמידה עם הוצאות תחזוקה מינימליות. אנו מקפידים להשתמש בחומרים איכותיים ובציוד בריכה נלווה אמין ועמיד במיוחד. השימוש בחומרים איכותיים ובהקפדה על איכות ביצוע חסרת פשרות מבטיחים כי לא יהיה צורך בתיקונים מיותרים ויקרים עם סיום הבנייה.

נסיון עצום בבנית בריכות שחיה פרטיות איכותיות

מאחורינו ניסיון עצום בבניית מגוון רחב של בריכות שחיה בעיצובים שונים ולפי דרישות לקוח ספציפיות. בין אם מדובר בבריכת שחיה סטנדרטית או בבריכת ענק גרנדיוזית ומרהיבה – אנו נעשה זאת בצורה איכותית, מקצועית ומדויקת. שירות ואמינות הם בראש מעינינו ואנו עושים כל שביכולתנו על מנת לספק את צרכיו הספציפיים של כל לקוח ובהתאם לתקציב העומד לרשותו. נשמח לספק המלצות ולקשר אתכם עם לקוחותינו על מנת שתוכלו לקבל חוות דעת על רמת השירות והביצוע הגבוהים של וולף בריכות שחיה וכיסויים.

בריכות ביתיות – כשהבית הפרטי הופך לצימר

בריכה ביתית כדאית היום יותר מתמיד! אם בעבר רבים נרתעו מהקמת בריכה בחצר עקב החשש מן העלויות הגבוהות, הרי שהיום ניתן להקים בריכות ביתיות בטווח רחב של מחירים, החל מבריכות קטנות שעלותן כמה עשרות אלפי שקלים, וכלה בבריכות גדולות המגיעות לעלות של כמאה אלף שקלים ויותר.

מסתבר כי כאשר עושים חשבון ארוך טווח, אחזקת בריכה פרטית זולה יותר מאחזקת גינה בגודל דומה:

  • בריכה פרטית חוסכת את הטרדה ואי הנוחות בנסיעה לבריכה ציבורית, ומאפשרת השתכשכות במי הבריכה מתי שרק רוצים.
  • בריכה פרטית מקנה שליטה מלאה על רמת הניקיון וההיגיינה של המים ורמת הבטיחות.
  • כאשר יש בריכה פרטית בחצר, אין צורך לנסוע לנופש בצימר, הבית הופך להיות צימר תמידי.
  • הבריכה ניתנת לשימוש בכל עונות השנה בעזרת חימום בריכה ביתית

רוצים להפוך חלום רטוב למציאות? יש לכם שאלות נוספות בנושא בריכות שחיה ביתיות? התקשרו אלינו בטלפון 052-3272085 ונשמח לענות!