אודות החברה

אודות החברה

חברת וולף פולס אנד קאוורס נוסדה בשנת 1996 על ידי אבי וולף. החברה התחילה והתמחתה כחברה לתכנון ובניית בריכות שחייה. בשנת 2002 וולף פולס אנד קאוורס היתה בין החברות החלוציות והראשונות בארץ שעסקו בנוסף בתחום הכיסויים לבריכות שחייה ביתיות.

חברתינו הינה יבואן ונציג רשמי של שלושת מותגי היוקרה האמריקאים המובילים בעולם:
Pool Cover Specialists
CoverStar
Automatic Pool Covers

חברת וולף בריכות וכיסויים בע"מ היא הראשונה והיחידה בישראל שמתמחה ומתעסקת אך ורק בכיסויים בטיחותיים לבריכות שחייה לאור הביקוש הגבוה של קהל הלקוחות בישראל.

החברה כיום בבעלות משפחת וולף והיא עסק משפחתי לכל דבר ומלבד אבי וולף הבעלים, עובדים בחברה כיום גם הבנים שלו, הדבר מתבטא ביחס אישי לכל לקוח, שירותיות, אמינות ומקצועיות היא ערך עליון אצלנו. לאורך השנים צברנו אלפי לקוחות מרוצים שמקבלים שירות מהיר ,אדיב ומקצועי לאורך השנים.

חברתנו מעניקה שירותים גם לחברות וקבלני בריכות בכל הארץ ומעניקים ללקוחותיהם את הידע המקצועי, השירות האדיב ומלווים את הלקוח בכל התהליך עד סיום העבודה ולאורך שנים לאחר מכן על ידי מתן שירות תחזוקה וטיפולים שוטפים לכיסוי הבריכה.

98402v5v1
> לחץ כאן למסמך יבואן רשמי

למה אנחנו?

  • חברת וולף פולס אנד קאוורס בע"מ היא מהראשונות והותיקות בארץ בתחום
  • חברתנו היא היבואן והנציג הרישמי ו של חברת POOL COVER SPECIALISTS בישראל
  • חברתנו מתמחה ומתעסקת כיום אך ורק בתחום כיסויים בטיחותיים לבריכה ולכן יש לנו את הידע והנסיון הרב בכל מה שקשור לתחום כיסויי הבריכה
  • המקצועיות והשירותיות והיחס האישי מהיותנו עסק משפחתי, אנו תמיד זמינים לתת שירות תחזוקה ותיקונים וטיפולים שוטפים לאור העובדה שאנו מחזיקים מלאי שלם של חלקי חילוף מקוריים של היצרן
  • מתוקף היותנו היבואן, אנו משתמשים רק בחלקים מקוריים מהמפעל בארה"ב
  • אחריות יצרן ויבואן רישמי מלאה
  • חברתנו בקשר רציף עם היצרן בארה"ב ואנו עוברים הסמכות כל שנה מטעם היצרן במפעל עצמו

חברת וולף בריכות וכיסויים זכתה 7 שנים ברציפות כיבואן המוביל בישראל על ידי היצרן האמריקאי Pool Cover Specialists

IMG-20151106-WA0009 (1)