אביזרים נלווים

אביזרים נלווים

זווית לחיפוי תא גלילה

זוויות לחיפוי תא גלילהזוויות חיפוי מטרתן להחזיק את מכסה התא גלילה, ניתן לכסות את תא הגלילה באבן, נירוסטה,אלומיניום, עץ או כל חומר אחר שיהיה חזק מספיק לשאת משקל אדם שידרוך עליו. הזוויות מותקנות על הדופן האחורית של התא גלילה ועליהם מניחים את הריצוף או החיפוי הרלוונטי. זוויות אלה עשויות מפלדת אל-חלד ומיוצרות במפעל היצרן בארה”ב.

 

 

 

 


מצלמת אבטחה

מצלמת אבטחה לבריכהמצלמת האבטחה WATCH DOG היא מוצר בטיחותי של חברת POOL COVER SPECIALISTS ומשמשת כמצלמת אבטחה לכל דבר. המצלמה אמורה להיות מכוונת לכיוון הבריכה ולתת להורים אמצעי בטיחות נוסף מעבר לכיסוי כדי לצפות בסביבת הבריכה כאשר ההורים לא בבית. ניתן להגדיר את המצלמה כך שכשמישהו חולף על פני המצלמה ,המשתמש יוכל לקבל הודעת טקסט, או מייל מיידית לנייד שלו ואז בעזרת האפליקציה של המצלמה אפשר מיידית להכנס ולצפות בשידור חי מה מתרחש באיזור הבריכה.

 

 

 

 


משאבה טבולה לכיסוי בריכה

משאבה טבולה לבריכההמשאבה הטבולה לכיסוי היא מוצר חובה לכל כיסוי בריכה. תפקיד המשאבה לשאוב את מי הגשמים שהצטברו על הכיסוי במהלך ימים גשומים. חשוב להשתמש במשאבה מ-2 סיבות עיקריות:

1) בטיחות- גם מפלס מים נמוך של מי גשמים שהצטברו מעל הכיסוי יכול להוות סכנה בטיחותית לילד קטן ללא השגחת מבוגר.

2)מניעת נזק לכיסוי-הכיסוי בריכה יכול להחזיק גם משקל של כמה טונות של מי גשמים שהצטברו על הכיסוי במהלך החורף, כמובן במידה והבריכה מלאה במים, אולם אנו לא ממליצים להגיע למצב זה. אמנם הכיסוי יכול לשאת משקל רב אבל הכיסוי לא נועד להיפתח כאשר יש עליו מים, ובדיוק בשביל זה נועדה המשאבה. אם תפעילו את הכיסוי עם מי גשמים עליו, אתם עלולים לקרוע את החבלים ולגרום נזק למנוע עקב מאמץ יתר.

כיצד משתמשים במשאבה לכיסוי?

דבר ראשון מחברים לפתח המשאבה צינור גינה שברשותכם. מניחים את המשאבה כמה שיותר במרכז הכיסוי (ניתן לעלות על הכיסוי כדי להניח את המשאבה). לאחר שהמשאבה מונחת במרכז הכיסוי, יש לקחת את קצה הצינור גינה ולמצוא מקום לניקוז מי הגשמים, לאחר מכן יש לחבר את המשאבה לשקע חשמל. המשאבה פועלת על ידי מצוף פנימי, ברגע שאין מים על הכיסוי המשאבה לא תפעל, רק כאשר גובה המים יעלה ויצטבר על הכיסוי, המשאבה תתחיל לפעול באופן אוטומטי, ותפסיק כאשר גובה המים יירד, לכן אנו ממליצים להשאיר את המשאבה על הכיסוי לאורך כל החורף במידה אתם לא משתמשים בבריכה.

האם לא מסוכן להפעיל משאבה לכיסוי חשמלית בסביבת מים?

לא! המשאבה היא משאבה טבולה והיא נקראת כך כי ניתן לטבול אותה במים מכיוון שהיא אטומה לחלוטין. כל המשאבות שמיובאות לישראל נבדקות ומאושרות על ידי מכון תקנים לפני מכירתן ללקוחות בישראל.

 


צירים לסולם

admin-ajaxצירים לסולם הם מוצר חובה לבעלי בריכות שאין להם מדרגות בבריכה ומעוניינים בכיסוי לבריכה. מכיוון שהסולם מפריע לתנועת הכיסוי בפתיחה ובסגירה, יש לפרק את הסולם הקיים שמקובע לרצפה מעל הבריכה, ולהתקין צירים , כך שבזמן סגירת הבריכה מרימים את הסולם ממצב מאונך למצב מאוזן ואז הכיסוי נוסע מתחת לסולם ללא הפרעה, כאשר פותחים את הבריכה ניתן להוריד את הסולם ממצב מאוזן למצב מאונך כדי לרדת למים.

 

 

 


שלט אלחוטי

שלט אלחוטי כיסוי בריכההשלט האלחוטי לכיסוי בריכה נמכר בתור תוספת ייחודית של היצרן. תפקידו להפעיל את הכיסוי בריכה ללא חיווטים גלויים. השלט חייב להיות מקובע לקיר ואין להסירו מהקיר מסיבות בטיחותיות מכיוון שחל איסור מוחלט להפעיל את השלט בזמן שאין זווית ראייה מלאה על הבריכה. השלט קל מאוד להפעלה , יש להקיש 4 ספרות של הקוד שבחרתם ואז ללחוץ על כפתור הפתיחה או הסגירה ברצף, במידה ותעזבו את הכפתור הכיסוי יעצר במקום מסיבות בטיחותיות.

 

 

 

 


התקשרו להצעת מחיר

054-7992972